top of page

ÜCRETSİZ HALK UÇUŞLARI

Sivrihisar Hava Gösterileri 2017’de Muhteşem fırsat ! “ÜCRETSİZ HALK UÇUŞLARI”

 

16 Eylül Cumartesi ve 17 Eylül Pazar günleri nefes kesen gösteriler sonrasında çekilişi kazanan 72 kişi ücretsiz olarak HALK UÇUŞUNA katılabiliyor.

Çekilişe katılma hakkı kazanmak ÇOK KOLAY !

 

0535 657 83 22 Numaralı telefona Adınızı Soyadınızı yazarak “sadece bir” SMS göndermeniz yeterli.

Kayıtlar, 15 EYLÜL saat 18.00’e kadar alınıyor.

 

Kurallar:

· 16 Eylül günü 36 kişi, 17 Eylül’de de 36 kişi olarak toplam 72 kişi uçurulacaktır. Kura çekimi anılan günlerde saat 16.55 de anons sahnesinde yapılacak ve günün şanslıları aynı gün hemen uçurulacaktır. Uçuş bir adet meydan turunu kapsamakta ve toplam süresi yaklaşık 10 dakika olmaktadır. Kayıtlar her iki gün için de geçerlidir. Yani, isminiz cumartesi günü çıkmadıysa üzülmeyin, çekilişe katılma hakkınız Pazar günü de devam edecek.

 

· Kura çekimi sırasında anons sahnesi önünde bulunmanız gerekmektedir.

 

· Katılmak isteyenler 90 Kg ağırlığı aşmamalılar.

 

· 18 yaşından küçüklerin anne veya babasından birinin uçuş öncesi yanında bulunması ve onayı gereklidir. Ebeveyn tarafından imzalı izin onayı olmayan çocukları uçurmamız mümkün olamamaktadır.

 

· Çekilişler her iki gün de gösteri alanında ve etkinlik sonunda gerçekleşecektir.

 

Havacılıkla dolu günlerin sonunda böyle bir uçuş yapmak şansı isterseniz gecikmeden SMS göndermenizi öneririz. Çekiliş sırasında her bir ismin sadece bir şansı bulunmaktadır. Aynı ismin birden fazla gönderilmesi kura şansını artırmamaktadır. SMS masrafı kendi ücret tarifenizle şekillenmekte ve organizasyonumuza “HİÇBİR GELİR” getirmemektedir…

bottom of page