top of page

Lütfen Gelişmeler İçin Sayfamızı Takip Edin...

Alfabetik Sırayla

GEORGINA HUNTER JONES

ALİ İSMET ÖZTÜRK

SEMİN ÖZTÜRK

TIM TIBO

İngiliz Eğitmen Pilot Georgina Ela Evangeline Hunter Jones, MD500 helikopteriyle muhteşem bir gösteri uçuşu sergileyecek.

Türkiye’nin İlk Profesyonel Milli Akrobasi Pilotu olan Ali İsmet Öztürk, efsane uçağı 'Mor Menekşe' ile SHG 2017'de seyircileriyle buluşucak.

Türkiye’nin İlk Sivil Profesyonel Hanım Akrobasi Pilotu olan Semin Öztürk, SHG 2017'de!

Alaska'da "Bush Pilot" olarak uçan Tim'in, SHG Airshow 2017' de SBach tipi akrobasi uçağı ile yapacağı uçuş merakla bekleniyor. SBach, Türkiye semalarında ilk defa yer alacak!

ESKİŞEHİR MOTOSİKLET GRUBU

2015’te ülkemiz için bir ilk olan uçak pistinde motosiklet geçişi ile misafirlere harika anlar yaşatan grup üyeleri, bu sene de birbirinden farklı tarzdaki motosikletlerle, SHG 2017’deki yerlerini alıyor.

THK PLANÖR GRUBU

SHG 2015’te Türk Hava Kurumu Planör gösterisi, romantik müzik eşliğinde gökyüzünde yaptığı zarif dansı ve sanatsal manevraları ile seyircileri adeta büyüledi. THK Planör grubu, bu yıl da Sivrihisar Hava Gösterileri’nde yerini alıyor.

Aviat Aircraft, dünyaca ünlü Pitts, Husky ve Eagle da dahil olmak üzere yüksek performanslı genel havacılık uçaklarının Amerikan üreticisidir.

AVIAT

EKER HAVACILIK

Garmin-Bose, Jeppesen ve Tecnam şirketlerinin Türkiye'deki tek temsilciliğini yürütmektedir.

PARAŞÜT EKİBİ

Tecrübeli paraşütçülerimizden oluşan paraşüt ekibi, gökyüzünü renklendirirken, izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.

INTER PILOT ACADEMY

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

ALİDA

Alida tarafından imal edilen motorlar, Türkiye'de ve yurt dışında birçok sportif amaçla ve özel projelerle kullanılmaktadır.

3D4E

Tamamıyla Türk mühendislerin tasarımı, Türk işçilerin üretimi ile ortaya çıkan 3D yazıcı

Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi

ATİ HAVACILIK

BOEING STEARMAN

MS JETS

MOR MENEKŞE

KİPİR

MD500E

PITTS S2B

GORDİYON HAVACILIK

HUSKY A1-B

Türkiye’nin uçar durumdaki en yaşlı tayyaresi olan Boeing Stearman, seyircilere adeta zaman makinesinde bir yolculuğa çıkmış gibi hissettirecek.

Pist dışındaki arazilere ve kısa mesafelere rahatlıkla iniş-kalkış yapabilme özelliğine sahip olan Husky, seyircilere keyifli anlar yaşatacak.

Havacılıkla ilgili birçok aksesuarı bulabileceğiniz ilk isim

Sınıfında en yüksek hız ve verimlilik sağlayan MD500, kıvrak ve seri manevralarıyla seyircilere sürpriz dolu dakikalar yaşatacak.

Dünyanın en gelişmiş akrobasi uçaklarından biri olan Mor Menekşe “Purple Violet”, eşsiz gösteri uçuşu ile SHG 2017'de yerini alacak.

Akrobasi için üstün kullanım özelliklerine sahip ve Aviat'ın en popüler modeli olan S-2B, en gelişmiş manevralarıyla Sivrihisar Semalarında!

Model uçak duayenleri arasında yer alan Mesut Subakan'ın sahibi olduğu model uçak firması

'Advanced Light Aircraft' kategorisinde pek çok çeşide sahip olan Pipistrel firmasının Türkiye distribütörü

BOB POOLER

İngiliz Pilot Bob Pooler, Aviat Husky ve Boeing Stearman ile SHG 2015'teki gibi bu yıl da Sivrihisar Hava Gösterileri’nde yer alıyor.

POWER FM UÇUŞ SİMÜLATÖRÜ

5D Deneyimini yaşayın!

SİVRİHİSAR EĞİTİM VAKFI

Vakfın amacı, Sivrihisarlılar arasında birlik ve beraberliği sağlamak, her konuda birlikte hareket etmek olup, Sivrihisar’ın refah seviyesinin yükselmesini sağlamaktır.

SİVRİHİSAR BELEDİYESİ

Tarih ve kültür merkezi Sivrihisar’ı yerel yönetimde lider, cazibe merkezi bir ilçe haline getirme vizyonunu benimsemiştir.

S.U.S.H.M.'de uçuş eğitimi veren ''Çok Hafif Hava Araçları'' uçuş okulu ve Bristell uçaklarının Türkiye temsilcisidir.

DANIELA FRANK

Model AC Challenge Fest'te muhteşem performansı ile izleyenleri etkileyen Daniela, SHG 2017’de heyecan verici gösterileri ile yer alacak.

HAKAN ÇETİNKAYA

COCKPITTURK

2016 yılında, bir buçuk yıl süren ar-ge çalışmasından sonra, simülatör ve simülatör parçaları üreten bir firma olarak kurulmuştur.

Çeşme Alaçatı’dan katılan Hakan Çetinkaya, etkileyici gyrocopter gösterisi ile SHG 2017’de yerini alacak.

TAI UÇUŞ OKULU

 TAI HÜRKUŞ

 TAI T129 ATAK

SHGM ve JAR-FCL 2 standartlarına uygun olarak ülkemiz ve bölge ülkelerde oluşan askeri ve sivil helikopter eğitimi ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

TAI Hürkuş, TUSAŞ tarafından tasarlanan, 'Başlangıç ve Temel Eğitim Uçağı Projesi'nin ürünüdür.

T129 ATAK,TAI'nin Türk Silahlı Kuvvetleri için Türkiye'nin coğrafi ve iklim koşullarına göre tasarlanan taarruz ve keşif helikopteridir.

HİT ULUSLARARASI EĞİTİM

‘’Hayallerinize doğru uçmaktan korkmayın‘’ NAFSA üyesi Türkiye’nin en eski ve köklü yurtdışı eğitim danışmanlık firması ile geleceğinizi garantiye alın.

LOKMAN HEKİM HASTANELERİ

Uçuşla ilgili ve uçuş emniyeti gerektiren görevlerde çalışan personelin işe ilk giriş ve daha sonra görev özelliklerine göre periyodik muayenelerini uluslararası ve ulusal düzenlemelere göre yapmaktadır.

TAYYARECİ VECİHİ HÜRKUŞ MÜZESİ DERNEĞİ

USTA KANATLAR MODEL UÇAK KULÜBÜ

SHGM

SIMONE ZUNTERER

Alman Model Helikopter Pilotu. Aynı zamanda Digital Design Solutions’da tasarımcı olarak çalışıyor.

VEGA İLAÇ

SAVRONIK

RED BULL

ÖZEK HAVACILIK

OKAN ÜNİVERSİTESİ

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

HERKES İÇİN HAVACILIK DERNEĞİ

GÜLTEKS

AKUT

ATILIM ÜNİVERSİTESİ

TÜRK YILDIZLARI STORE

EASA Merkezli Uçuş Eğitiminde Profesyonel Yurtdışı Uçuş Eğitim Danışmanlık ve Kariyer Planlama Koçluk Hizmeti. Macaristan/CAVOK Aviation Türkiye Partneri - Slovakya / University of Zilina - Pilotaj Bölümü Türkiye Partneri   

MILKIST

ÇİNKO JET HAVACILIK

THK MOTORLU YAMAÇ PARAŞÜTÜ EKİBİ

EURASIA AIRSHOW

Eurasia Airshow, ticari ve askeri havacılık sektöründe global ve bölgesel oyuncuları 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da bir araya getirecek.

STRATÜS HAVACILIK

AKOTA PLAZA

ALP HAVACILIK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ISTANBUL AIRSHOW

Istanbul Airshow, Uluslararası Sivil Havacılık Ve Havalimanları Fuarı, Atatürk Havalimanı, Genel Havacılık Apronu'nda, 27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında 12. kez düzenlenecektir.

FLY GÜMÜŞ

ER-AH HAVACILIK

SOLOTÜRK STORE

F16 Homecockpit, Havacılık Tekstil Ürünleri Üretici ve Organizatörü

GOLF DONDURMA

BURULAŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

HAVACILIK PARKI

ETİ

PILOT KISS

C TECH

bottom of page