top of page

A- MODÜLER PROGRAM : Macaristan da bulunan CAVOK Aviation Türkiye eğitim partneri ve temsilcisiyiz, Inter Pilot Academy olarak yurt dışı uçuş eğitim danışmanlık ve Pilot Kariyer planlama ve koçluk hizmeti sunmaktayız.EASA kurallarına göre komple başlangıç seviyesinden ATPL-Frozen aşamasına kadar Airline Pilot Program eğitimleri Macaristan’da CAVOK & INTER PILOT işbirliği ve vasıtası ile modüler olarak verilmektedir. Kaliteli, EASA pilot eğitimleri Avrupa hava sahasında, partnerimizin tecrübeli eğitim kadrosu ile 256,50 Saat veya 300 Saat toplam uçuş eğitim süreleri içeren paket eğitim programları ile verilmektedir. Eğitim paketlerine; MCC ve AIRBUS 320 JOT eğitimleri dâhildir. Eğitim sonun da adaylar; Türkiye de ve bir çok dünya ülkesinde olduğu gibi kabul edilen EASA-ATPL Frozen Pilot Lisansı +MCC + AIRBUS 320 JOT ile mezun olunmaktadır.

“PROFESSIONAL AIRLINE PILOT EĞİTİM” PROGRAMLARI  

 

1- EASA-PRO  / 256,50 Saat Toplam Uçuş 

Airline Pilot Program / ATPL – Frozen (CPL / MEP – IR + ATPL TEORİ+MCC + Airbus 320 JOT ) 

 

2- EASA-ULTIMATE / 300,50 Saat Toplam Uçuş 

Airline Pilot Program / ATPL – Frozen (CPL / MEP – IR + ATPL TEORİ + MCC+AIRBUS 320 JOT)

ŞÜKRÜ YEŞİLER

Managing Director

PILOT

Flight Training & Pilot Career Planning Coach

B- ÜNİVERSİTE PİLOTAJ FAKÜLTESİ : Ayrıca Slovakya da bulunan University of Zilina'nın Air Transport-Professional Pilot bölümü Türkiye eğitim partneri ve temsilcisiyiz. Inter Pilot Academy olarak yurt dışı uçuş eğitim danışmanlık ve Pilot Kariyer planlama ve koçluk hizmeti sunmaktayız. Türk vatandaşı öğrenciler için Lise den mezun olduktan sonra; LYS sınav sonucu gerektirmeden kendi sınavı ile Pilotaj Fakültesine öğrenci alan ve YÖK tarafından tanınan köklü, kaliteli bir üniversitedir. Eğitim dili komple İngilizcedir. Pilotaj bölümünde akademik üniversite eğitimi ve uçuş eğitimi 3 yıl eğitim süresi boyunca birlikte kombine olarak verilir. Eğitim sonunda öğrenci Üniversite Diploması + EASA ATPL Frozen Pilot Lisansı + MCC dereceleri ile mezun olur. Sadece University of Zilina Profesyonel Pilot bölüm mezunları için ilave 2 yıl Tam zamanlı MASTER programı mevcuttur.

 

EASA – ÜNİVERSİTE PİLOTAJ FAKÜLTESİ (University of Zilina)

3 YIL TAM zamanlı Lisans Seviyesinde

Üniversite Pilotaj Fakültesi + EASA-ATPL Frozen Pilot Lisansı   + MCC (Multi Crew Cooperation )

C- TİP / BASE / LINE EĞİTİMİ : Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde bulunan çözüm ortağı partnerlik ilişkilerimiz çerçevesinde; özellikle AIRBUS 320 ve BOEING 737 Serisi uçakların; Tip,Base,Line eğitimleri için Inter Pilot Academy olarak yurt dışı uçuş eğitim danışmanlık ve Pilot Kariyer planlama ve koçluk hizmeti sağlamaktayız.Tipte verilen bu eğitimlere ilave olarak 500 saat reel havayolu operasyonun da Line Uçuş eğitimlerini partnerlerimiz vasıtası ile bizim danışmanlık ve aracılığımızla talep eden adaylara sunmaktayız.

TİP + BASE + LINE EĞİTİMLERİ TİPTE / 500 / 1.000 / 1.500 AIRLINE UÇUŞ EĞİTİMİ

 

AIRBUS 320 Serisi

BOEING 737 Serisi

bottom of page