top of page

Üniversite öğrencileri tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak havacılıkta ilk olan Herkes İçin Havacılık Derneği Eskişehir’de 2015 yılında kurulmuştur.

2013 yılında topluluk halinde başlayan bu hareket 2015 yılında Anadolu Üniversitesi’nde okuyan 7 öğrenci tarafından resmileştirilerek dernek haline gelmiştir. Eskişehir merkezli derneğin şuanda 6 ilde temsilciliği bulunmaktadır.

 

Misyon

“Herkes İçin Havacılık “ ’ fikrinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası alanda herkese havacılığı sevdirmek ve havacılık kültürünü yaymaktır. Aynı zamanda da üyelerimize kendilerini geliştirme fırsatını vermek ve sorumlu bireyler olmalarını sağlamaktır.

 

Ne iş yapar?

Misyonumuz ışığında, derneğimiz içerisinde yer alan ekipler birbiriyle koordineli olarak çalışır, havacılığı profesyonel yaşamdan günlük yaşama taşır.

 

Kime hitap eder?

Havacılığı seven ve havacılığa ilgi duyan herkese hitap eder.

 

Vizyon

►Geliştirdiğimiz ekip alt yapısı ve sistemler sayesinde derneğin her dönem etkin bir rol oynamasını sağlamaktır.

► Yenilikçi, akılcı, dinamik, sorumlu, şeffaf, objektif, gönüllü, evrensel ve sistemli yaklaşımımızla ülkenin en iyi, en dikkat çeken derneği olmak.

Herkes İçin Havacılık

Havacılığı seven ve havacılığa ilgi duyan kişiler için birçok etkinlik ve organizasyon planladık. 2 yılda 800+ üye sayısına ulaşarak ciddi anlamda büyük bir başarı elde ettik. Gerek sosyal medyadaki paylaşımlarımızla gerekse yapılan etkinlikler ile havacılığa katkı vererek daha bilinçli bir havacılık kitlesinin oluşmasını sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.


 

Herkes İçin Havacılık Dernek Ofisi:

İstiklal Mah. Reşadiye Cad. Yelkovan İşhanı No:179 (Tepebaşı/Eskişehir)

HERKES İÇİN HAVACILIK DERNEĞİ

bottom of page